Gizlilik İlkeleri

JESTİTHALAT GİZLİLİK POLİTİKASI

Genel Bilgiler


JEST İTHALAT müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcıların gizliliğine saygı gösterir. Tarafımızla paylaştığınız kişisel bilgilerinizin uygun şekilde korunması ve yönetilmesi gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle   hangi kişisel bilgileri topladığımızı ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığını anlamanıza yardımcı olmak üzere bu Gizlilik Politikasını hazırladık. Bu Gizlilik Politikası,   bulunduğunuz bölgedeki tüm ilgili kuruluşları  tarafından  jestithalat.com websitesi  ve mobil uygulamasından toplanan veriler   için geçerlidir.

jestithalat hangi kişisel bilgileri toplar?

jestithalat web siteleri üzerinden ürün veya hizmet sipariş edebilir, ürünleri kaydedebilir, bilgi talep edebilir, pazarlama veya destek belgelerine abone olabilir; ürün bilgilerine, desteğe, hizmetlere ve eğitime erişim elde etmek için güvenli bir iç iletişim ağı sitesine kaydolabilir  siniz. jestithalat, kişilerle ilgili ad, adres, telefon numarası veya e-posta adresi, kullanıcı kimlikleri ve parolaları, faturalama ve işlem bilgileri,  iletişim tercihleri gibi bilgileri toplayabilir. Ek olarak,  jestithalat web sitelerimizde gerçekleştirdiğiniz etkileşimler ve deneyimlerle ilgili olarak, ziyaret ettiğiniz sayfalar, görüntülediğiniz içerik ve sitemizi hangi sıklıkta ziyaret ettiğiniz gibi bilgileri toplayabilir. Çevrimiçi toplanan kişisel bilgiler, diğer  jestithalat hizmetleri ve ticari sergiler veya seminerler gibi diğer kaynaklar üzerinden ve aşağıda açıklanan spot etiketleri, izleme ve çerezler gibi diğer veri ekleme yöntemleri yoluyla jestithalat 'a sağladığınız bilgilerle tamamlanabilir.

 jestithalat kişisel bilgileri nasıl kullanır?

Bilgilerinizi özellikle, bir işlemi veya siparişi tamamlamanıza yardımcı olmak; sizinle iletişim kurmak; size ürünleri/hizmetleri sağlamak; ürünlerimizi, hizmetlerimizi, tekliflerimizi, web sitelerimizin performansını ve genel olarak ziyaretçi deneyimini iyileştirmek; satın aldığınız ürünler/hizmetler için size fatura düzenlemek; süregelen hizmet ve destekleri sağlamak için kullanırız. Kişisel bilgilerinizi bize sağlamazsanız bu işlevleri yerine getiremeyebiliriz. Ayrıca, bizden bu yönde bir talebiniz olması durumunda bilgilerinizi bir iş ortağı gibi üçüncü taraflara da aktarabiliriz. Zaman zaman bilgilerinizi, pazarlama ve kalite güvencesi amaçlarıyla kullandığımız anketlere katılmanız için sizinle iletişime geçmek için kullanabiliriz.

jestithalat kişisel bilgileri kimlerle paylaşır?

jestithalat belirli ürünleri, hizmetleri ve müşteri çözümlerini sunmak için üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla ve tedarikçilerle (dağıtıcılar ve yetkili satıcılar dahil) sözleşmeler yapar. jestithalat, hizmeti sağlamak veya ürün ya da hizmetlerle ilgili bilgi taleplerine yanıt vermek veya müşterinin iş gereksinimlerini başka şekilde desteklemek için gerekli olduğu ölçüde, kişisel bilgileri hizmet sağlayıcıları ve tedarikçileriyle paylaşabilir. Kişisel bilgileri alan üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların ve tedarikçilerin, bu Gizlilik Politikası'nda belirtilen gizliliğin korunmasına ilişkin ilkeleri aynı düzeyde uygulamaları beklenir. jestithalat aldıkları kişisel bilgilerin gizliliğini korumaları gerekir ve bu bilgileri başlangıçta belirlenen amaçlar dışında kullanamazlar.

Bazı jestithalat hizmetleri ortak markalı olabilir ve başka bir şirketle birlikte sunulabilir. Bu tür hizmetlere kaydolur veya bu hizmetleri kullanırsanız, hem jestithalat hem de diğer şirket ortak markalı hizmetlerle bağlantılı olarak toplanan bilgileri alabilir.

Bu Gizlilik Politikası'nda açıklanan durumlar dışında, jestithalat bilgilerinizi başkalarına satma veya kiralama amacı gütmez ve yasal yaptırımlar, mahkeme çağrısı ya da diğer dava takipleri veya ilgili yasalarca gerekli ya da uygun görülmesi veya şirketimizin tümü ya da bazı bölümleriyle ilgili olarak veya bağlı jestithalat şirketleri grubu içinde olmak üzere olası ya da gerçek bir satış, birleşme, transfer işlemi veya diğer şekilde yeniden düzenleme yapılması durumları hariç, kimliğinizin belirlenmesini sağlayacak bilgileri, yasaların izin vermesi koşuluyla ve izin verdiği ölçüde, sizin izniniz olmadan üçüncü taraflarla paylaşmaz.

Kimliğinizin belirlenmesine neden olmayacak her türlü bilgiyi tam olarak kullanma ve açıklama hakkımızı saklı tutarız.

WWW.JESTİTHALAT.COM

Demirtaş mah paçacı sokak 

selamet iş merkezi no:7 

FATİH/İSTANBUL