• Toptan Gözlük Modelleri 21

Toptan Gözlük Modelleri 21

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: OM-22
  • Stok Durumu: 1785
  • 0,00TL

  
Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 10
garanti

Toptan Gözlük Modelleri 


Erkek ve bayanların yaz aylarında en çok kullandığı aksesuralardan biride güneş gözlükleridir. Her tarza uygun Toptan güneş gözlüğü modelleri yeni modelleri ile www.jestithalat.com da. Kaliteli  ve UV400 malzemeden imal edilmiştir.


Aynı Modelden Karışık Renklerde Gönderilmektedir.UV400 nedir?


Ultraviyole (UV) ışınları, ya da Türkçe’de kullanılan adıyla morötesi ışınlar, dalga boylarının kısa olması sebebi ile çıplak gözle göremediğimiz ışınlardır. Gözlerimiz, dalga boyları 400 nm (nanometre) ile 700 nm arasında olan ışınlara karşı duyarlıdır. Fakat UV ışınlarının dalga boyları 100 nm ile 400 nm arasında seyretmektedir. Bu sebepten de insan gözünün algılayabildiği en düşük dalga boylu ışın, mor olarak görünmektedir. Dolayısıyla daha düşük dalga boylu UV ışınlarına morötesi ışınlar denir. Bu ışınları biz göremesek de örneğin birçok böcek türü algılayabilmektedir. Özellikle bal arıları UV ışınlarını çok iyi görür.
UV ışınlarının en büyük kaynağı tahmin edeceğiniz üzere güneştir. Güneşin yaydığı enerjinin yaklaşık %9’luk kısmı ultraviyole radyasyon içerir. Güneşin yaydığı bu morötesi ışınların yarısından fazlası atmosferde emilmesine rağmen, etkisini gezegenimizde oldukça yoğun bir şekilde hissettirmektedir. UV güneş gözlükleri güneşin yaymış olduğu radyasyondan gözleri korumaktadır.toptan güneş gözlüğü, toptan uv gözlük, toptan gözlük

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler