Promosyon Şemsiye

Promosyon Şemsiye

Yazar: Promosyon Şemsiye Okunma Sayısı: 1027 Yayınlanma Tarihi 24 Nov 2017 Yorum: 0

Promosyon Şemsiye


Yağmurlu havalarda en çok tercih edilen promosyon şemsiyeler firma reklamı için en büyük rolü oynamaktadır. Promosyon şemsiyeler üzerine firmanın logosu yapılarak etkili bir reklam aracı ortaya çıkarılır. Kurumsal bir çok firmanın her sene reklam amaçlı kullandığı en yaygın üründür promosyon şemsiye. Promosyon olarak en çok tercih edilen model ahşap saplı şemsiye modelidir.


Promosyon Şemsiye Özellikleri


Promosyon şemsiyeler 8 tel ve ahşap gövdeden ve kaliteli polyester kumaştan imal edilmiştir. Baskıya en uygun kumaş modeli olarak bilinmektedir. Promosyon şemsiyeler genelde desensiz modelde olmaktadır. Firmanız kurumsal rengi yakalamanız hemde düz promosyon şemsiye üzerine yapılan düz baskıyı ön plana çıkaması sebebiyle en çok tercih edilen şemsiye modelidir.


Baskılı Promosyon Şemsiye


Promosyon şemsiye üzerine her tür ve her renk serigrafi  baskı uygulanmaktadır. 8 paneli bulunan promosyon şemsiye üzerine genelde maliyet açısında tek renk tek dilime uygulanmaktadır. İstenildiği takdirde  firma logosu, yazısı her panale tek renk veya farklı renklerde serigrafi baskı yöntemi ile uygulanmaktadır. 


REFERANSLARIMIZ
Yorumlar
Yorum Yap