RENGARENK ŞEMSİYE

Rengarenk Şemsiye


Rengarenk , tek renk ve mini şemsiyeler  günümüzde en çok tercih edilen şemsiye modelleri arasında yer almaktadır. Sokak süslemelerinde organizasyonlarda ve daha bir çok alanda en çok tercih edilen ürünlerdir. .

Gökkuşağı renkleri , tek renkler  birbirinden farklı 8 ,16 , 24 telli modelleri ile işyerinizin kafenizin ilgi odağı olmasına olanak sağlar.İç mekan süsleme ve dış mekan süslemeye uygundur. Kaliteli kumaşı sayesinde rüzgardan , yağmurdan ve güneşden etkilenmez uzun süre boyunca güvenle kullanabileceğiniz sokak süslemesi , cafe süslemesi  şemsiye modelidir. 


Şemsiyeli Sokak Nasıl Yapılır ?


Şemsiyeli sokak yapımı olduıkça kolay bir uygulama ile yapılmaktadır. 2 alternatif söz konusudur. 1. alternatif ; Şemsiyeli sokak yapacağınız alanda karşılıklı duvar var ise; karşılıklı duvarlar matkap yardımı ile delinerek dübel çakılır. Daha sonra bu dıübellerin içersinde çelik kancalar takılır. Daha sonrasında uygulanacak alanın uzunluğuna göre çelik halat  veya ip halat kullanılır. Şemsiyeler üst uç kısmından ince bir matkap ucu yardımı ile delinerek içersinden geçirilecek kalın bir misina yardımı ile çelik halat veya ip halata bağlanır. Daha sonrasında duvarlara takılmış olan kancalara geçirilerek süsleme işlemi tamamlanmış olur. Bu işlem yerde yapılması daha sağlıklı olmaktadır. 
2. alternatif ; Karşılıklı duvar yok ise; süslenicek olan alana karşılıklı çelik profiller yere çakılır. Daha sonra diğer uygulamada yapmış olduğumuz işlemin aynısı uygulanarak şemsiyeli sokak tamamlanmış olur.


Hangi şemsiye modelleri sokak süslemesine uygundur ?


16 Telli Rengarenk Baston Şemsiye (95 cm Çapında)

16 Telli Rengarenk Düz Sap Şemsiye ( 110 cm Çapında )

24 Telli Rengarenk Düz  Sap Şemsiye ( 125 cm Çapında )

8 Telli Ahşap Saplı Baston Şemsiye ( 103 cm Çapında )

8 Telli Eva Şemsiye ( 72 cm Çapında )


Hangi şemsiye modelleri kafe ve iç mekan süslemesine uygundur ?


8 Telli Mini Süs Şemsiye (32 cm Çapında)

16 Telli Rengarenk Baston Şemsiye (95 cm Çapında)

16 Telli Rengarenk Düz Sap Şemsiye ( 110 cm Çapında )

24 Telli Rengarenk Düz  Sap Şemsiye ( 125 cm Çapında )

8 Telli Ahşap Saplı Baston Şemsiye ( 103 cm Çapında )

8 Telli Eva Şemsiye ( 72 cm Çapında )


Şemsiyeli sokak yapımı ve kafe süslemesi ne gibi fayda sağlar ?


Şemsiyeli sokak yapımı esnafların en çok tercih ettiği reklam araçlarından birisidir. Sokağa yapılan uygulama sayesinde şemsiyelerin vermiş olduğu görüntü sokağa canlı rengarenk bir görüntü vermekte ve insaların yürüyüş yolu olarak tercih edilmektedir. Kafe ve iç mekan süslemelerinde ise müşterilerin aklında yer edicek bir uygulamadır. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya sayesinde müşterilerin paylaşımlarındaki etiket sayesinde firmanızın işletmenizin reklamını ücretsiz bir şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır.


Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Tek Renk Süsleme Şemsiye
35 cm Çapında Mini Süs Şemsiyeleri
Gökkuşağı Şemsiye
1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor