Şemsiyeli Sokak

ŞEMSİYELİ SOKAK

 

Şemsiyeli Sokak İçin Şemsiyeleri Nasıl Asabilirim?

Şemsiyeli sokak yapmak düşünüldüğünün aksine kolay bir dekorasyondur.
sokağınızın belirlediğiniz yüksekliğine 2mm çapında çelik tel kullanarak telleri gerilir ve şemsiyeler üst çıkıntısından tutturularak asılır.  .

Şemsiyelerimizin üst kısmı ince uçlu matkapla kolayca delinebilmekte, dengeli ve sağlam olmaktadır. Ayrıca palastik kelepçe ilede asabilir, dibinden tel yada ip bağlayarak da asabilirsiniz

Şemsiyelerle Kafemi Yada Bahçemi Nasıl Süslerim. 
Şemsiyeli dekorasyon özellikle gökkuşağı şemsiye kafe dekorasyonlarında ve bahçe dekorasyonlarından çok tercih edilen ve çok ilgi gören bir dekorasyondur.
İç mekanlarda şemsiyenin baston kısmından asarak da yapılmaktadır.
Bir sokağı bile bir kaç masa koyup şemsiyeli bir dekorasyon ile kafeye çevirebilirsiniz. Oldukça güzel tepkiler alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Şemsiyeli Dekorasyon ve Şemsiye süslemeleri ülkemzin çeşitli il ve ilçelerinde yapılmış çeşitli haber ajanslarına haber konusu olmuştur.
Şemsiyeli sokak yapılan yerlerde sokaklar canlanmıs insan büyük ilgi göstermiş selfiler çekerek paylaşmış ve esnaflarımızı bu durumdan çokça memnun olmuşalardır.
Ayrıca kafe, otel ,bahçe, düğün dekorasyon ve süslemelerinde oldukça sık kullanılmakta hem gölge oluşturmakta hem de işyeriniz için iyi bir reklam olmaktadır. İşyerlerinde insanlar selfi çektirmekte ve sosyal medyada paylaşarak ciddi bir reklam oluşmaktadır.

 

ŞEMSİYELİ SOKAK YADA KAFE SÜSLEMESİ İÇİN BAŞKA ŞEMSİYELER VARMI?
ŞEMSİYELİ SOKAK YADA KAFE, OTEL,BAHÇE SÜSLEMELERİ İÇİN ALTERNATİF ŞEMSİYELERİ 

0 546 425 95 38 NOLU TELEFONA WHATSAPP DAN YAZIP GÖRSEL İSTEYEBİLİRİSNİZ..

Ayrıntılı bilgive siparişleriniz için 0 539 492 55 64

Şemsiyeli Sokak Gökkuşağı Şemsiye

süsleme şemsiyesi toptan


Toptan Bayan Şemsiye 1
Şemsiyeli Sokak Promosyon Şemsiyeler
Şemsiyeli Sokak Gökkuşağı
Şemsiyeli sokak bayan desenli
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor