TOPTAN ÇİM ADAM MODELLERİ

Çim Adam


Eğlenceli ve rengarenk modelleri ile yeni nesil çim adam gönülleri fethetmeye geliyor. Eskiden ebeveynlerimizin ince çoraplar içerisine toprak ve çim tohumu koyarak oyuncak olarak yaptıkları çim adamlar, şimdi daha renkli daha orijinal ve elbette ki daha sevimli olarak yeniden aramızda!

Çim adam yetiştirmekle çiçek yetiştirmek aynı gibi! Çünkü her ikisini büyütmek için sulamak ve ilgilenmek gerekiyor! Yeni Nesil Küçük Boy Çim Adamları büyüttükçe onlarla olan bağınız da daha çok güçleniyor. Çünkü her geçen gün biraz daha kafalarındaki çimin büyüdüğünü gözlemleyebiliyorsunuz! Ev ve ofis yaşamınıza yepyeni bir eğlence katmak için farklı şeyler arıyorsanız, Her biri farklı bir karakteri temsil eder  Küçükler için olduğu kadar büyüklerin eğlence anlayışı içerisinde de kendine yer kapacak olan Çim Adam Modelleri sevimli ve oldukça dikkat çekici.
Suladıkça Çim adamların yemyeşil uzayan saçlarına şahit oluyor ve üzerinizde birikmiş olan stresten tamamen uzaklaşabiliyorsunuz! Evinizde, ofisinizde dekoratif süs eşyası olarak da kullanabileceğiniz yeni nesil çim adamların saçları tamamen canlı çimlerden oluşuyor. Yani aslına evinizde veya ofisinizde şirinlik abidesi canlı çimler beslemiş oluyorsunuz! 
Biribirinden Farklı Çim Adam Modelleri www.jestithalat.com güvencesi ile sizlerle.

Bu kategoride henüz ürün Yok.